Zaznacz stronę

Bajki Samograjki

Bajki Samograjki

Bajki samograjki to nasz kolejny, fabularyzowany program interaktywny. Główni bohaterowie, kolorowy Elf i rozmarzony Pierot, wciągną  dzieciaki w fascynującą przygodę ze świata  bajek i baśni.    Dzięki naszej fantazji odwiedzimy wspólnie wiele z nich. Wraz z  Kopciuszkiem wyruszymy na poszukiwanie pantofelka, ze Smerfami zbudujemy smerfową wioskę, poszukamy drogi do domu z Jasiem i Małgosią, z Elzą i Olafem zatańczymy „zamrożony” taniec, a z Królewną Śnieżką odczarujemy zatrute jabłko.

W naszym programie oprócz gier i zabaw kładziemy duży nacisk na żywe słowo i zetknięcie widzów z pięknem poezji i oryginałem przedstawianych bajek.  Ponadto uważamy, że w programach dla dzieci równie ważne jest to, jak bawią się dorośli. Dlatego przegotowaliśmy liczne konkursy, które pozwolą zintegrować małych i dużych.

Jednym słowem Bajki samograjki to z jednej trony świetna zabawa i mile spędzony czas, a z drugiej,  edukacja połączona z promocją czytelnictwa u maluchów. Bo czytać dzieciom warto zawsze. Zapraszamy.

Na scenie profesjonalni aktorzy, bogate kostiumy, świetna muzyka i dobra zabawa czyli PRZYSTANEK TEATR.