Zaznacz stronę

Ten jedyny prezent

Zabawa Mikołajkowa

Mikołajki

Święta to czas pełen pokoju, miłości i wzajemnego obdarowywania się prezentami. Pragniemy zatem zaproponować Państwu  program mikołajkowy stworzony tak, aby zarówno dzieci jak i dorośli poczuli magię nadchodzących Świąt.

Ten jedyny prezent to sfabularyzowana zabawa, w której głównym bohaterem jest oczywiście Święty Mikołaj. W tym roku jednak Święty jest wyjątkowo smutny. Co roku rozdaje wszystkim podarki, a jeszcze nigdy nie został przez nikogo obdarowany.  To przecież w końcu Jego imieniny.

Rezolutna Śnieżynka i kolorowy Elf przygotują zatem niespodziankę dla specjalnego gościa. Poprzez gry, konkursy i taniec, postarają się zintegrować we wspólnej zabawie małych i tych większych widzów. Staramy się bowiem, aby podczas naszych występów bawiła się z nami cała publiczność, łącząc pokolenia, spędzała wspólnie ten świąteczny czas.

Jednym słowem, przed nami moc wrażeń i wielkich emocji, bo przecież po raz pierwszy Święty Mikołaj oprócz rozdawania upominków, sam dostanie od dzieci TEN JEDYNY PREZENT. Co to będzie? Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy.

Na scenie profesjonalni aktorzy, bogate kostiumy, świetna muzyka i dobra zabawa czyli PRZYSTANEK TEATR.

 

Powyższa oferta dostępna jest w kilku wersjach:

 

  1. Mikołaj+Śnieżynka
  2. Mikołaj+Śnieżynka+ELf+Malowanie buziek+Skręcanie balonów
  3. Mikołaj+Śnieżynka+Elf+Malowanie buziek+Skręcanie balonów+Spektakl teatralny „ Bałwanek o gorącym sercu”